Rail Business Days – navštívte náš stánok

RAIL BUSUNESS DAYS  – to je největší setkání odborníků, institucí, firem a médií napříč oborem kolejové dopravy. Toto železniční setkání se uskuteční v Praze v Kongresovém centru od 22. do 24. listopadu 2021 a Vitesse samozřejmě, jako partner železnice a dodavatel pryžových přejezdů, polymerových pražců a unikátních protihlukových clon pro kolejovou dopravu, nemůže chybět.

V rámci naší expozice se budete moci detailně seznámit s našimi produkty, prohlédnout si je a ukážeme vám také vzorky naší poslední novinky – pryžové protihlukové clony. Pokud se na akci chystáte, těšíme se na setkání s vámi a srdečně vás tímto zveme na naši expozici.

Více o RAIL BUSINESS DAYS 

Obchod v odvětví kolejové dopravy má rostoucí tendenci i navzdory ekonomickému útlumu v jiných oborech, který vyvolala pandemii COVID-19. Firmy vyrábí, investice do oboru proudí. Klasické formy marketingu a podpory obchodu využívané v tomto oboru však byli pandemií ovlivněné. Veletrhy, výstavy a konference se rozbíhají až v posledních měsících tohoto roku. Klasická železniční výstava se ale v České republice nekonala. Příležitost pro setkání, sdílení inovací a novinek z oboru proto firmy vidí v blížící se akci RAIL BUSINESS DAYS.

RAIL BUSINESS DAYS nabízí prezentační a konferenční část. Obchodně kontraktační potenciál výstavní části je firmami podporovaný a velmi žádoucí. Konferenční část je členěna na tématické bloky. V rámci oficiálního bloku se představí zástupci MOP, ACRI, Svazu dopravy a průmyslu, Škoda Transportation a další. Dále budou probíhat moderované tématické přednášky firem, které jsou doplněny vždy diskusí s účastníky. Tématy přednášek budou plánované investice a obnova vozového parku a železniční infrastruktuře v nadcházejících letech, Green Deal a jeho dopady na kolejový a železniční business, testování a schvalování vozidel nebo také bezpečnost na železnici a ECTS a další.